Ndarja me Balotellin, Fanny bëhet "shtëpiake" (FOTO LAJM)

Fanny Neguesha, bukuroshja belge dhe ish e dashura e Mario Balotellit, ka postuar në profilin e saj në Instagram disa foto që tregojnë momente "shtëpiake" pas ndarjes me sulmuesin e ri të Liverpool.

Fanny po mundohet të lerë pas lidhjen me SuperMarion duke kaluar pjesën më të madhe të ditës me miqtë e saj.

Mario Balotelli pasi u nda nga Neguesha ka nisur një lidhje të re me modelen 18-vjeçare angleze Rosie Tapner. /albeu.com/
Shtuar më 07/09/2014, ora 11:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori