Ndërhyrje e rrezikshme, dëmtohen rëndë Biglia dhe Nainggolan (VIDEO)
Interi dhe Milani po zhvillojnë "Derby della Madonninan" në stadiumin Giuseppe Meazza.

Sfida është ndalur për disa sekonda pas një dëmtimi mes Biglias dhe Nainggolanit.

Të dy lojtarët u lënduan shumë pasi ishte ndërhyrje e rëndë. /albeu.com/
Shtuar më 21/10/2018, ora 21:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori