Ndërhyrje horror dhe karton i kuq, Keidi Bare largohet mes lotësh (VIDEO)
Mesfushori shqiptar i Malagas, Keidi Bare, është ndëshkuar me karton të kuq në takimin që ekipi i tij fitoi 3-0 në shtëpi ndaj Real Oviedos.

Fieraku po përpiqej të kontrollonte një top në mesfushë, por e ngriti shumë lart këmbën, duke goditur gjoksin e sulmuesit kundërshtar.

Për arbitrin nuk kishte dyshime, dhe ishte menjëherë karton i kuq ndërsa Bare u largua me lot në sy drejt tunelit.
Shtuar më 14/05/2019, ora 09:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori