Ndërpritet ndeshja Hoffenheim – Bayern Munich, kjo është arsyeja (FOTO LAJM)

Është ndërprerë ndeshja HoffenheimBayern Munich.

Kur rezultati po shënonte 0:6 dhe kishin kaluar më shumë se 80 minuta lojë, ndeshja mes Hoffenheim dhe Bayern Munich u ndërpre.

Krejt kjo ndodhi si shenjë e pakënaqësisë së tifozëve të Bayern Munich, të cilët janë ngritur kundër Dietman Hopp.

Ikona e Bayern, Oliver Kahn tentoi të qetësonte tifozët e skuadrës së Bayern, por duket se ata kanë një mllef të madh.
Shtuar më 29/02/2020, ora 17:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori