Ndërpritet përfundimisht ndeshja Kroaci - Kosovë
Pëlqej
Gjyqtari i ndeshjes ka vendosur përfundimisht të ndërpresë ndeshjen mes Kroacisë dhe Kosovës.

Pas një pauze prej 10 minutave, gjyqtari i takimit së bashku me kapitenët Luka Modric dhe Samir Ujkani, janë paraqitur edhe një herë në fushën e stadiumitMaksimir’, për të vendosur për ndërprerjen e ndeshjes.

UEFA shumë shpejtë do të dalë me njoftimin për vazhdimin e ndeshjes. /albeu.com/
Shtuar më 02/09/2017, ora 21:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori