Ndërron jetë futbollisti kosovar i Vushtrisë
Skuadra e Kosovës së Vushtrrisë dhe familja Menxhiqi, sot në mëngjes, kanë marrë një lajm të hidhur. Ilir Menxhiqi, lojtari i ekipit Vushtrrias, është ndarë nga jeta, shkruajnë mediat kosovare

I ndjeri, ditë më parë ishte goditur nga një veturë në rrugën ‘Dëshmorët e Kombit’ në Vushtrri, ndërkohë që nuk ka arritur që t’iu mbijetoj plagëve.

Menxhiqit do t'i jepet sot lamtumira e fundit në orën 17:00 në varrezat e Fshatit Begaj.
Shtuar më 01/08/2015, ora 14:44
ardi mamurrzaku
e Shtunë 1 Gusht 2015, Ora 17:05
ngushlime familjes Menxhici.
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori