Ndërron jetë ish-trajneri i Barcelonës, Real Madridit dhe Atletico Madridit
Është ndarë nga jeta në moshën 71 vjecare ish trajneri i Barcelonës, Real Madridit dhe Atletico Madridit, Radomir Antic.

Antic ka pasur një karriërë të pasur si lojtar dhe si trajner.

71 vjecari ka drejtuar edhe kombëtaren e Serbisë./albeu.com/
Shtuar më 06/04/2020, ora 21:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori