Ndeshja e fundit? Jo, e para e serisë
Pëlqej
Është një Rafa Benitez I lodhur, pak I kthjellët, por I vendosur si kurrë ndonjëherë ai që është përballur me gazetarët në konferencën e shtypit në vigjiljen e ndeshjen decisive për Interin dhe për të ardhmen e tij, ndeshja e Championsit kundër Twentes. Pyetjeve për situatën e tij tekniku I Interit I është përgjigjur tre herë me të njëjtën fjali. “Ndeshja kundër Twentes do të fitohet dhe do të jetë njëra ndeshje nga seria e ndeshjeve që do të ndryshojë gjërat tek Interi. Mund te fitojmë akoma shumë.(albeu.com)
Shtuar më 23/11/2010, ora 14:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori