Ndeshja e Lazios në Champions, Inzaghi nuk përfshin në skuadër
Simone Inzaghi ka publikuar listën me lojtarët që do të jenë të pranishëm në ndeshjen e Ligës së Kampionëve kundër Dortmundit në Gjermani.

Në listë nuk është i përfshirë sulmuesi i Kosovës, Vedat Muriqi.

Shtatlarti nga Prizreni ka pësuar një lëndim dhe nuk do të jetë i gatshëm të paktën edhe një javë.
Shtuar më 02/12/2020, ora 13:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori