Ndeshja e parë e sezonit për Napolin, Hysaj titullar, Rrahmani në stol (FOTO LAJM)

Skuadra e Napolit sot do të luaj ndeshjen e parë në këtë sezon të Series A kundër Parmës.

Trajneri i Napolit, Gattuso nuk i ka inkuadruar nga fillimi dy transferimet e reja.

Amir Rrahmani dhe Osimhen do ta nisin ndeshjen nga banka rezerëve.

Në formacionin startues janë të gjithë futbollistët që ishin edhe në sezonin e kaluar.
Shtuar më 20/09/2020, ora 12:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori