Ndeshja me Sevillan e tregoi, Pogba e ka të ardhmen larg Unitedit
Pëlqej
Sipas The Mirror, Pogba ka filluar të mendojë për një të ardhme të re. Arsyeja mendohet të jetë marrëdhëniet e tij me trajnerin Jose Mourinho nuk janë si në fillim.

Francezi tashmë nuk po shihet si zgjedhje e parë për formacionin startues nga trajneri Jose Mourinho dhe kjo ka trazuar ujërat. Pogba ishte zëvendësues në ndeshjen ndaj Sevillas në Ligën e Kampionëve që u mbyll 0-0.

Për Pogban tash e një kohë interesim ka shfaqur Real Madridi./albeu.com/
Shtuar më 22/02/2018, ora 11:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori