Ndeshja Shqipëri-Maqedoni nis me skandal, fërshëllehet himni shqiptar
Pëlqej
Ka nisur në mënyrën më të keqe ndeshja mes Maqedonisë dhe Shqipërisë.

Sapo ka filluar të këndohet himni i Shqipërisë, tifozët maqedonas të ndodhur në stadiumin e Strumicës e kanë fërshëllyer. /albeu.com/
Shtuar më 05/09/2017, ora 20:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori