Ndeshje e tërbuar, Betis përmbys Realin në vetëm 2 minuta (VIDEO)Betis ka përmbysur Realinvetëm 2 minuta.

Vendasit kanë shënuar me Mandi dhe Carvalho në minutat 35' 37'. /albeu.com/
Shtuar më 26/09/2020, ora 21:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori