Ndeshje spektakolare, Chelsea kalon sërish në avantazh (VIDEO)
Ndeshje e çmendur është duke u zhvilluar mës Chelseas dhe Souathampton.

Pas barazimitmiqve nga 2-0 në 2-2, blutë kanë arritur të shënojnë të tretin me Havertz në minutën e 58'. /albeu.com/
Shtuar më 17/10/2020, ora 17:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori