Ndeshjen mes Mike Tyson dhe Jones e komentoi Snopp Dogg, çfarë tha ai për boksierët? (VIDEO)
Legjenda e “hip-hopit”, Snoop Dogg ishte i pranishmë në meçi ndërmjet Mike Tyson dhe Roy Jones.

Snopp, interpretoi disa nga këngët e tij të famshme, por e çuditshme ishte fakti se reperi komentoi edhe meçin e dy boksierëve të peshave të rënda.

Ai gjatë komentimit ishte shumë qesharak, pasi për një moment tha se ky meç i duket skur po takohen mes veti dy familjarët e tij, që janë në mosh të shtyer.

Meçi u mbyll me rezultat të barabartë për të dy kundërshtarët, gjithashtu u zhvilluan vetëm 8 runde me nga 2 minuta.

Shtuar më 29/11/2020, ora 10:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori