Ndeshjet dhe gjyqtarët e javës së 11-të në Serinë A
Lega Calcio ka dizenjuar arbitrat që do gjykojnë ndeshjet e Serisë A në javën e saj të 11-të. Banti do gjykojë Genoa-Inter ku miqtë janë ankuar shpesh për gjykimet këtë vit dhe super ndeshja e javës Napoli-Juventus do të gjykohet nga i mirënjohuri Taliavento. /albeu.com/

Ndeshjet dhe arbitrat kryesorë të tyre:

Atalanta-Cagliari: GIACOMELLI

Cesena-Lecce: VALERI

Chievo-Fiorentina: GAVA

Genoa-Inter: BANTI

Lazio-Parma: DE MARCO

Milan-Catania: GERVASONI

Napoli-Juventus: TAGLIAVENTO

Novara-Roma: ROCCHI

Palermo-Bologna: ORSATO

Udinese-Siena: RUSSO
Shtuar më 03/11/2011, ora 13:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori