Ndeshjet e javes se 5-te te Liges se Kampioneve
Pëlqej
Albeu.com
Ne grupet (E), (F), (G) dhe (H) te Liges se Kampioneve u luajten e ndeshjet e javes se 5-te. Fitore e Interit, Shtutgardit dhe Manchesterit ne fushe te vet dhe barazim i Barcelones ne Lion.Rezultatet e ndeshjeve:

Grupi (E):
VFB Stuttgart (Gjermani)-Glasgow Rangers (Skoci): (3-2)
Olympique Lyon (France)-FC Barcelona (Spanje): (2-2)

Grupi (F):
Dinamo Kiev (Ukraine)-AS Roma (Itali): (1-4)
Manchester United (Angli)-Sporting Club Lizbon (Portugali): (2-1)

Grupi (G):
CSKA Moskova (Rusi)-PSV Eindhoven (Holande): (0-1)
FC Internazionale Milan (Itali)-Fenerbahçe (Turqi): (3-0)

Grupi (H):
Sevilla (Spanje)-Arsenal (Angli) (3-1)
Steaua Bukuresht (Romani)-SK Slavia Prag (Çeki): (1-1)
Shtuar më 28/11/2007, ora 06:00
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori