Ndeshjet e Serie A
Luhen sot në orën 15:00 6 ndeshjet e kampionatit italian të futbollit. Spikasin sfidat Atalanta-Cagliari, Lazio-Parma, Milan-Catania dhe super sfida e kësaj jave, Napoli-Juventus që luhet në mbrëmje, në orën 20:45. Ndeshja mes Genoas dhe Interit që ishte programuar të luhej në orën 12:30, u shty për shkak të përmbytjeve në Xhenova. /albeu.com/15:00 AC Milan ? - ? Catania

15:00 Atalanta ? - ? Cagliari

15:00 Cesena ? - ? Lecce

15:00 Chievo ? - ? Fiorentina

15:00 Lazio ? - ? Parma

15:00 Udinese ? - ? Siena

20:45 Napoli ? - ? Juventus
Shtuar më 06/11/2011, ora 10:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori