Ndëshkohet Berisha, Franca zhbllokon rezultatin (VIDEO)
Franca ka zhbllokuar rezultatin që në minutën e 8. Është Griezmann i cili kroson dhe gjen të pambuluar Tolisson që me kokë mposht Berishën.
Shtuar më 17/11/2019, ora 20:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori