Ndëshkohet Shqipëria, Skocia kalon në avantazh
Pëlqej
Skocia ka kaluar në avantazh ndaj Shqipërisë në stadiumin "Loro Boriçi".

Ai që ka shënuar është futbollisti, Fraserminutën e 14'.

Ndeshja po zhvillohet dhe skuadra e Panuccit duhet të zgjohet sa më shpejtë që të shënojë. /albeu.com/
Shtuar më 17/11/2018, ora 21:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori