Ndizet atmosfera, tifozët e Eintracht Frankfurt pushtojnë Milanon me birra (FOTO LAJM)

Interi do presë sot në mbrëmje Eintracht Frankfurtin teksa do të kërkojë vetëm fitoren pas barazimti pa gola në sfidën e parë të luajtur në Gjermani.

Por kur kanë mbetur edhe 4 orë nga filimi i sdidës tifozët e Eintracht Frakfurtit kanë pushtuar Milanon teksa nuk mungojnë as birrat në tavolinë.

Tifozët gjermanë njihen për mbështejen e zjarrtë që i ofrojnë skuadrës së tyre dhe sot ata janë të shumtë në numër por deri në filimin e sfidës ata po e shtyjnë kohën e lirë duke pirë birra. /albeu.com/
Shtuar më 14/03/2019, ora 16:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori