Ndizet derbi i Madonninës, këtë herë për një emër të madh
Sipas raporteve nga 'Sport Mediaset', emri i parë për sulmin e Milanit në këtë kohë është Diego Costa.

Sulmuesi i Chelsea ka shkëput marrdhënjet dhe kontaktet me Conten dhe ekipin e tij. Vështirësitë për Andrea Belotti dhe Pierre-Emerick Aubameyang kanë çuar tek qendër-sulmues i kombëtares spanjolle, përcjell Albeu.com.

Megjithatë, nëse Milan e dëshiron do të duhet të përgatisë shpejt kartat paSI Inter është interesuar së fundmi për sulmuesin dhe e dëshiron si partner i Mauro Icardit. /albeu.com/
Shtuar më 25/07/2017, ora 15:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori