E FUNDIT/ Zhbllokohet sfida, Monchengladbach-Man City (VIDEO)
Ndizet ndeshja, Belgjika shënon golin e dytë dhe tërbon Zvicrën (VIDEO)
Eshtë ashpërsuar ndeshja Belgjikë-Zvicër.

KJo pasi Romelu Lukaku ka shënuar golin e dytë personal ndaj Zvicrës.

Goli erdhi në minutën e 85’, duke e dërguar rezultatin në 2-1 pas golit të barazimit të skuadrës zvicerane.
Shtuar më 12/10/2018, ora 22:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori