Ndodh edhe kështu, faull nga arbitri (VIDEO)
Futbolli dhuron çdo ditë e më shumnë skena emocionuese dhe gazmore. Rasti më i fundit ka ndodhur në miqësore e djeshme mes Zenit dhe Shakhtar Donetsk ku arbitri i ndeshjes pasi rrëshqiti hodhi në tokë një futbollist të klubit rus, i cili po i drejtohej zonës kundërshtare.


Lojtari protestoi për "faullin" e pësuar ndërsa arbitri pasi mori veten i ra bilbilit për të sinjalizuar goditjen e dënimit. /albeu.com/
Shtuar më 23/01/2013, ora 15:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori