Ndodh edhe kjo! Në bluzën e Interit shkruhet Juventus (FOTO)

Brenda bluzës së Interit fshihet "marka" Juventus. Fotoja po bën xhiron e botës dhe është një gabim i kompanisë Nike, përcjell Portali Albeu.

Mbi të gjitha që bluza është blerë në dyqanin zyrtar të Inter në Milano. /albeu.com/
Shtuar më 18/09/2015, ora 15:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori