Ndodh në Argjentinë, trajneri godet me shuplakë stafin e tij (VIDEO)


Kemi parë plot raste ku shpesh trajneri e humbet toruan dhe i vërsulet arbitrit, por edhe kur kapet me asistentët e tij ose më keq akoma, stafin mjekësor, mes tyre fizioterapistin.

Rasti vjen nga Argjentina, ku trajneri i Tolimas, ekip kolumbian, ka goditur me shuplakë fizioterapistin e ekipit, teksa ky i fundit nuk e ka pritur dhe ka reaguar... Tolima po luante me Argentinos Juniors.
Shtuar më 24/05/2019, ora 16:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori