Ndodh në Kamëz, bari korret 10 minuta para ndeshjes (VIDEO)
Në stadiumin e Kamzë korrjen e barit e kanë lënë 10 minuta para fillimit të ndeshjes mes Kukësit dhe Skënderbeut.

Teksa skuadrat ishin duke kryer stërvitje e zakonshme para ndeshejs, makina korse e barit është futur në fushë për të vijuar punën.

Një veprim i rrallë që nuk ishte parë më herët në stadiumet shqiptare. Mesa duket drejtuesit e stadiumit kanë harruar që bari duhej korrur teksa janë kujtuar në minutat e fundit. /albeu.com/
Shtuar më 18/05/2019, ora 16:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori