Ndodh në Indi: Lojtari shpëton për mrekulli portën, por rrezikon veten (VIDEO)
Pëlqej
Ndodh në Indi: Lojtari shpëton për mrekulli portën, por rrezikon veten (VIDEO)

Një lojtar në Indi, ka shpëtur për mrekulli portën e tij nga një gol i sigurtë por është dëmtuar vetë pas përplasjes me shtyllën.

Në ndeshjen Goa dhe Pune City e cila përfundoi 4-2 i hapi shumë punë lojtarit, duke rrezikuar jo pak veten.

Megjithatë futbollisti qëndroi pak caste jashtë fushe dhe u rikthye të luajë sërish edhe spe me dhimbje. Për më tepër shikoni vidion. /albeu.com/


Shtuar më 17/11/2018, ora 15:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori