"Ndërroje atë xhup të Juves, a s'ke lekë?", ja si ja kthen Rama komentuesit (FOTO)

Kryeministri Edi Rama në ditët e fundit është bërë protagonistë në Facebook për shkak të shfaqjeve në takimet e përditshme me një xhupo me logon e Juventusit.

Komentuesit i kanë kujtuar se ngeli tërë kohën me një xhup e ka ardhur koha ta ndërrojë e të vesh diçka tjetër, pasi nuk është si ata që nuk kanë para që të ndërrojnë rrobat. Por Rama ka disa përgjigje mjaft interesante.

Ja sia prej komenteve:

Qytetari: Mirë ato që s’kanë dhe si ndërrojnë, po ti ç’ne gati 1 muaj me atë xhup të Juventusit?

Rama:Edhe e kam nderruar po ti ke hallin e Juventusit s’ke hallin e xhupi

Qytetari: Ja ke nxjerr leket kti xhupit te juventusit…
Rama: Jo, do e nxjerr ne ankand kur te fitoje Juvja Champions League-n dhe me leket e ankandit do qerasim me birra ngushellimi tifozet e Interit dhe te Milanit

Qytetari: Po hiqe ate xhup vish nje pallto

Rama: E vesh edhe me logon e Interit po duhet te ma dhurojne sic ma ka dhuruar Juvja
Shtuar më 26/02/2017, ora 16:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori