Ndryshim plani, në këtë datë zbarkon Ronaldo në Torino
Juventusi ka bërë atë që quhet “goditja e shekullit” duke i marrë Realit të Madridit, yllin e ekipit, Cristiano Ronaldon.

Pritej që portugezi të mbërrinte në Torino javën tjetër por sipas asaj që thotë “La Gazzetta dello Sport” portugezi do të zbresë që nesër në Itali.

Thuhet se Ronaldo ka vajtur në Madrid nga Greqia dhe tashmë është në shtëpinë e tij duke bërë gati çdo gjë që i duhet për jetesën e tij në Torino. /albeu.com/
Shtuar më 14/07/2018, ora 21:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori