Ndryshimi që flet shumë për situatën e Realit
Pëlqej
Nëse sytë janë pasqyrë e shpirtit, buzëqeshja e Zidane pasqyron qartë momentin sportiv dhe shpirtëror të Real Madridit.

Në dhomën e konferencave në Valdebebas ku jo shumë kohë më parë kemi dëgjuar të qeshura që tani nuk ia dëgjojmë as jehonën e tyre. Një heshtje e tensionuar dhe e prerë ka qenë në konferencën për shtyp që dha Zidane gjatë ditës së djeshme.

Zidane tani nuk po bënë shaka me gazetarët ku përgjigjet e tij ishin të mbushura me lumturi. Lumturia e Zidane ka mbaruar tani edhe në konferencat e shtypit, si psherëtimat e teknikut pasi tani ai rri me buzë të mbyllura dhe të ngushta që hapen vetëm për të bërë të qartë se janë ende disa ndjenja të mira në klub./albeu.com/
Shtuar më 13/01/2018, ora 17:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori