Ndryshojnë kuotat, ja koeficientet e skuadrave për të fituar Championsin (FOTO)

Barcelona 40.00
Pas ndeshjeve të para të fazës së 1/16-ve, sigurisht që kanë ndryshuar dhe kuotat në kompanitë e basteve sa i përket bastit se cila skuadë do të triumfojë deri në fund të komepticionit më të rëndësishëm për klube.

Portali "Albeu" duke u bazuar në të dhënat e kompanisë më të madhe të basteve "Bet365" ju sjell koeficientet për ekipet që shihen si më favoritet.

Barcelona tashmë ka shanse minimale, pasi kuotohet me koeficientin 50.00. Mbetet të shihet në sfidën e kthimit nëse të besuarit e Luis Enriques do të përmbysin gjithçka./albeu.com/
Shtuar më 23/02/2017, ora 12:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori