Ndëshkimi i Berishës, ja sa ndeshje rrezikon gardiani kuqezi
Etrit Berisha u ndëshkua me karton të kuq në ndeshjen me Izraelin, por dënimi i tij n uk do të përfundojë me kaq.

Gjesti i tij antisportiv do të hetohet nga komisionet e disiplines, dhe pritet që portieri i Atalantës të marrë një tjetër ndëshkim.

Gardiani i portës sonë mund të ndëshkohet 3 ose 4 ndeshje. Kjo do t'u jpë mundësinë Alban Hoxhës, Shehit dhe Strakoshës të luftojnë për postin e titullarit.

Shtuar më 13/11/2016, ora 15:07
Broo
e Dielë 13 Nëntor 2016, Ora 15:38
Po po se ai eshte izrealit muti edhe europa frigohet nga keto qelbsira
Ilir
e Hënë 14 Nëntor 2016, Ora 09:18
Dhe plus qenka xhip i zi
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori