Në 2011 ndryshon vetëm makina
Pëlqej
Asnjë revolucion në shtëpinë e Ferrarit, në program për sezonin e ri automobilistik të Formula 1 2011.Edhe pse të zhgënjyer për humbjen e titullit të pilotëve dhe gabimeve të stafit drejtues që I kanë mohuar Alonsos të fitojë titullin e tretë, Luca di Montezemolo, ka dashur ti qetësojë të gjithë, nga komponentët e skuadrës e deri tek pilotët për sezonin e ri. “Cfarë do të ndryshojë tek Ferrari I vitit 2011? Vetëm makina” është përgjigjur presidenti I Ferrarit.(albeu.com)
Shtuar më 25/11/2010, ora 11:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori