Në Angli Shaqirin e ngatërrojnë me Shakirën (VIDEO)
Vazhdon të bëjë jehonë transferimi i Xherdan Shaqirit nga Inter te Stoke City, por kësaj rradhe ajo që ka ndodhur nuk ka lidhje me fushën e futbollit.

Ish menaxheri i Manchester City-t, Stuart Pearce bëri një gafë të madhe ditën e premte teksa fliste për firmën e Shaqirit me ekipin anglez. Ai ngatërroi futbollistin e Zvicrës me këngëtaren kolumbiane Shakira, raporton Portali Albeu.

Sigurisht që lajmi u përhap shumë shpejt në rrjetet sociale dhe shumë fansa bënë shaka me Shakirën duke e uruar për transferimin te Stoke City. /albeu.com/

Shtuar më 14/08/2015, ora 14:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori