Në Grupin H Irlanda pret Serbinë, Uellsi vazhdon tentativat për vendin e dytë
Pëlqej
Grupin E mdeshja më e rëndësishme do të luhet në Dublin mes Irlandës dhe Serbisë.

Vendasit kanë dy pikë më pak në klasifikim dhe duhet të shfrytëzojnë faktorin fushë për t’i rrëmbyer vendin e parë ekipit ballkanas. Wellsi i vendit të tretë do të Vizitojë Moldavinë.

Ndërsa takimi i fundit është ai mes Austrisë dhe Gjerogjisë, me vendasit që kërkojnë të futen në lojë për vendin e dytë, me shpresës që Serbia do ta mposhtë Irlandën në fushën e saj. /Albeu.com/
Shtuar më 05/09/2017, ora 11:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori