Në hotelin luksoz, Beatrixi dhe Anxhelina festojnë me Neymar dhe Mbappe (FOTO LAJM)
Pasi u pajtuan pas sherrit që bëri bujë në media, Anxhelina dhe Beatrix po kalojnë më shumë kohë me njëra-tjetrën. Dy kushërirat ndodhen bashkë në Paris dhe mbrëmjen e djeshme festuan në një hotel luksoz.

Në të njëjtën festë me Beatrixin dhe Anxhelinën ndodheshin edhe dy futbollistët Neymar dhe Mbappe dhe dy kushërirat kanë pozuar me ta.

Anxhelina shfaqet krah Mbappe ndërsa Beatrixi krah Neymarit të cilët janë të maskuar për Halloween.

Për vajzat duket se ka qenë një festë e paharrueshme.

Shtuar më 04/11/2019, ora 09:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori