Në Itali flitet vetëm për politikë dhe Balotellin
Agjenti i Mario Balotellit, Mino Raiola, ka kritikuar fokusin e mediave italiane në jetën private të klientit të tij, pasi po thuhet se SuperMario po konsultohet me një psikolog për t’u sjellur më mirë.

Raiola ka kërkuar ruajtjen e privatësisë së lojtarit të tij.

“Në Itali ne flasim vetëm për politikë dhe për Marion. Që të përmbushin normat e tyre në media ata duhet që të bëjnë storie të ndryshme sikurse që është ajo e psikologut – dhe kjo është qesharake. Me Marion ka shumë storiemedia për veturat e tij, fitimet e tij e deri te shtëpia e tij”, ka thënë Raiola.

/albeu.com/
Shtuar më 27/10/2013, ora 20:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori