Ne kete ndeshje jane shenuar 11 gola. Shikoni golat (video)
Albeu.com
Ne Premier Ligen angleze, Portsmouth mundi Reading'in me rezultat 7-4. Per Porsmouth ne minutat e 7, 37 dhe 70 shenoi Mwaruwari, ne 55' Hreidarsson, 75' Kranjcar, 81' Davisdhe dhe 90' nga penalltia Muntari. Per Reading shenuan: ne 45' Hunt, 48' Kitson, 79' Long dhe +92' Shorey.
Shtuar më 30/09/2007, ora 16:34
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori