Në kulmin e bisedimeve për ekipin e ri, Mavraj gjen kohë të takojë këngëtaren seksi

Futbollisti i kombëtares shqiptare, Mërgim Mavraj, është në bisedime për të gjetur klubin e ri që do të luajë në sezonin e ardhshëm.

Mediat greke kanë shkruar se qendërmbrojtësi është shumë pranë firmës me Arisit të Selanikut, por ndërkohë që negociatat janë në kulmin e tyre futbollisti ka gjetur kohë edhe për pak relaksim.

Ai është takuar me këngëtaren seksi Adea Pula. Siç duket edhe nga foto ata gjenden shumë pranë njëri-tjetrit dhe për këtë arsye ka filluar të flitet se mes tyre mund të ketë një lidhje.

Shtuar më 23/08/2018, ora 23:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori