Në Milano harrohet derbi i nesërm, të gjithë flasin për Shaqirin
Mediat italiane shkruajnë sot ardhja e mundshme e Xherdan Shaqirit te Interi është tema kryesore në kafenetë dhe sheshet e qytetit të Milanos.

Entuziazmi është aq i madh në qytetin italian të modës, saqë më shumë flitet për të sesa për derbin e nesërm që Interi e zhvillon ndaj Juventusit. /albeu.com/
Shtuar më 05/01/2015, ora 17:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori