Kush është biznesmeni u ekzekutua me pistoletë silenciator në mes të Tiranës
Në minutat e fundit i mori Lukakun, Conte bën gati hakmarrjen ndaj Mourinhos
Sipas Guardian, Chelsea ka filluar bisedimet me Arsenalin dhe kjo shikohet si një mundësi e mirë, pasi lojtari preferon qëndrimin në Londër.

Çmimi aktual i 29-vjeçarit është rreth 40 milionë euro, por nëse nuk largohet në janar, verës do të jetë lojtar i lirë. Conte jo vetëm që e pëlqen kilianin si lojtar por dhe inati që ka me Mourinhon dhe blerja e Lukakut nga djajt ka bërë që italiani të përpiqet me çdo mënyrë ta ndalë këtë transferim. /albeu.com/
Shtuar më 16/01/2018, ora 12:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori