Në një sallë, ndeshje hokeji dhe basketbolli (VIDEO)
Staple Centre
Në një video të përshpejtuar që mund ta shihni më sipër, shihet pallati i sportit Staple Centre, ku zhvillohen ndeshjet e LA King në hokej dhe ndeshjet e NBA në basketboll të skuadrave Lakers dhe Clippers.

Shikoni ndryshimet që pëson pallati i sportit në pak kohë. /albeu.com/
Shtuar më 26/05/2012, ora 10:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori