Në pritje të inagurimit, stadiumi i ri Partizanit është pothuajse gati (VIDEO)
Stadiumi i ri i Partizanit është drejt përfundimit.

Ngritja e tribunave dhe vendosja e fasadës janë kompletuar, ndërsa mbeten mbeten dhe pak elemente për të plotësuar.

Në një video të shpërndarë në “You Tube” tregohet pamja e fundit e kompleksit të ri të 16-herë kampionëve të Shqipërisë.

Aktualisht po punohet për ngritjen e hotelit të klubit.
Shtuar më 25/09/2020, ora 21:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori