Në shtator, Kosovë-Oman
Pëlqej
Omani do të jetë kundërshtari i rradhës i Përfaqësueses kosovare të futbollit. Siç shkruan gazeta Arena, skuadra e drejtuar nga Albert Bunjaki do të përballet me kombëtaren aziatike në shtator, në datat e lira të FIFA-s.

Pas Omanit, Kosova do të ndeshet në SHBA me Kanadanë dhe Panamanë. /albeu.com/
Shtuar më 09/08/2014, ora 11:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori