Në super formë, bashkëshortja e Immobiles për futbollistin: Bomberi im (FOTO LAJM)

Sulmuesi i Lacios, Ciro Immobile u shpall golashënuesi më i mirë i Serisë A dhe i Europës.

Immobile e mbylli sezonin në kuotën e 36 golave duke lënë pas Mesin dhe Ronaldon në garën për “Këpucën e Artë”.

Me përfundimin e sezonit sulmuesi po shijon disa ditë pushimi me partneren e tij, Jessica Melena.

Ka qenë kjo e fundit që ka postuar një foto në rrjetet sociale krah Immobiles me mbishkrimin: “Bomberi im”.

Ajo që bie në sy janë format fantastike dhe seksi të bukuroshes Melena.

Shtuar më 04/08/2020, ora 09:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori