Në tetor Messi bëhet me djalë
Për Messin muaji tetor ka qenë gjithmonë i suksesshem, ndërsa nuk dihet nëse historia do të përsëritet. Gjatë këtij muaji ai do të zvillojë dy ndeshje të rëndësishme, atë me Real Madrit dhe ndeshjen Argjentinë-Brazil.


Por lajmi më i gëzuar për lojtarin në këtë muaji do të jetë ardhja në jetë e djalit të tij. /albeu.com/
Shtuar më 15/09/2012, ora 11:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori