Nejmar feston me këngëtaren shqiptare (FOTO LAJM)

Pëlqej
Ylli brazilian, Nejmar ka kërkuar t’a hedhë pas krahëve historinë mes tij dhe shokut të skuadrës, Edison Kavani duke festuar mbrëmjen e ditës së hënë sëbashku me pilotin e Formula 1, Luis Hamilton dhe këngëtaren e njohur me origjinë kosovare, Rita Ora.

Me ta ka qenë edhe modelja e njohur e “Victoria’s Secret”, Barbara Palvin me të cilën yjet kanë festuar në një festë e cila ka pasuar eventin më të madh të modës në Londër.

Nejmar ka fluturuar me avionin e tij privat menjëherë pas krisjes me Edinson Kavanin duke shijuar disa momente pozitive me miqtë e tij. /albeu.com/
Shtuar më 21/09/2017, ora 18:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori