Nemanja Vidiç bllokohet 2 orë në ashensor
Pëlqej
Mbrojtësi i ri i Interit dhe ish kapiteni i Manchester United Nemanja Vidiç mund të banojë në një nga blloqet më luksoze të pallateve milaneze, por e enjtja nuk ka qenë një ditë me fat për të.

Pas kthimit nga Selanik, mbrojtësi serb i zikaltërve i është drejtuar shtëpisë, por një defekt në ashensor e ka mbajtur të bllokuar për dy orë, derisa teknikët kanë zgjidhur problemin. /albeu.com/Shtuar më 16/08/2014, ora 14:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori