Nemanja Vidiç tek Inter
Lajme bombë vijnë nga Manchester. Sipas portalit sportiv rus, Novosti.rs, Inter po mendon të sjellë në janar, në Milano, mbrojtësin serb tl Manchester United, Nemanja Vidiç.

Morati, siç raporton Novosti, duhet të ndërhyjë në merkato dhe sidomos në repartin difensiv duke parë këtë fillim sezoni.

Dhe mbrojtësi serb duket se është lojtari i aprë që do kërkohet nga ekipi i Interit në merkaton e dimrit, të paktën sipas mediave serbe. /albeu.com/
Shtuar më 01/11/2011, ora 09:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori